BİZE ULAŞIN

0232 7001 411

Loft Albero Country Club'ta yeni yuvanızda duyacağınız tek ses, park'ta oyun oynayan çocukların kahkahaları, kuş cıvıltıları ve rüzgarla buluşan yaprak sesleri olacak...

KONSEPT

Projemizin içinde 10.000 m2lik alanda yer alan Loft Albero Atlı Spor Klübü, 1000 m2 kapalı manej, 2500 m2 açık parkur ve 20 at kapasiteli pansiyondan oluşuyor.
 

3000 m2'lik ekolojik tarım alanımızın yanı sıra süs ve yenebilir bitki bakımıyla ilgilenebileceğiniz 300 M2’lik seramız mevcut. 

SOSYAL ALANLAR

Loft Albero Country Club’ta 200 m2’lik açık yüzme havuzu, 100 m2'lik komple cam ile kaplı termal havuz, kafe ve restoranlar, alış veriş merkezi, mesire alanı, sanat atölyesi, kreş ve çocuk parkı yer alıyor. 640 m2'lik özel yapım göletimiz; balıkları, ördekleri ve muhteşem atmosferiyle size dinlenmek için alternatif bir alan yaratıyor. Spor tutkunları için fitness salonumuz, yürüyüş/koşu parkurumuz, 2 tenis kortu, basketbol sahası ve doğal çim futbol sahamız mevcut.

Projemizin içinde yer alan Loft Albero Ana Okulu, nitelikli eğitim programıyla hemen yanı başınızda.. Loft Albero Sanat Atölyesi’nde ise ilgilendiğiniz sanat dallarında eğitim alabilir, yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. 
 

 


Projemizin içinde yer alan Loft Albero Ana Okulu, nitelikli eğitim programıyla hemen yanı başınızda.. 
Loft Albero Resim Heykel ve Sanat Atölyesi, usta eğitmenleriyle; sanat eğitimi ve yeteneğini geliştirmek isteyen her yaştan Loft Albero’luya hizmet veriyor. 
 

BİZ SİZİ ARAYALIM

Loft Albero Country Club ile ilgili detaylı bilgi için sizleri arayalım.